MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 6343619
nr 634 3619
Byrå
rokokostil, Stenskiva, längd: 98, djup: 55, höjd: 86
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 12 april 2010
kl 19:12:11
1.100 kr
350 kr
550 kr
1.500 kr